Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.09.2020, 14:32
Ja uwazam ze trzeba dawac czas ale to musi byc budowane na jakis przeslankach. Ja w tej ukladance nie widze zadnych pozytywow. Nie ma zadnych pozytywnych fektow pracy AS. Jezeli jest cos czego nie widac na zewnatrz ale na treningach jest super praca, jest chemia, Artur jest geniuszem przygotowania i taktyki tylko to jeszcze musi zaskoczyc i ludzie blisko klubu to widza to niech zostanie. Ale jezeli tego nie ma to lepiej sie pozegnac wczesniej niz pozniej.
Odpowiedz cytując