Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1039
Stary 21.09.2020, 13:25
DOBRE:

"Pomimo tego, że działacze Wisły Kraków poczynili spore wzmocnienia względem poprzedniego sezonu, to postawa drużyny jak na razie pozostawiała wiele do życzenia. "

Mehremic,Beciraj,Savic,Jeboła,Abramowicz >> Hebert, Turgeman (Tupta), Savicevic (Wojtkowski), Hołownia !!!! DOBRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!






Jak to było z tym trenerem od przygotowania fizycznego Dyją Ktoś zwrócił uwagę na roszadę na tym stanowisku bo sobie nie przypominam, żeby były jakieś rozkminy na ten tema.





====================

Co do Zielińskiego... to pomimo wielu innych spraw, ciężko będzie przełknąć przeszłośc z corupto-judovią... no ale jak Wdowczyka przeżyliśmy to chyba i ojżyńskiego przełknąłbym co nie zmienia faktu, że wolałbym już Kulawika/Moskla/Motykę od wyżej wymienionych fachowców.. Mimo wszystko trza mieć swój honor.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 21.09.2020 o godz. 13:34.

Odpowiedz cytując