DOBRE:
"Pomimo tego, że działacze Wisły Kraków poczynili spore wzmocnienia względem poprzedniego sezonu, to postawa drużyny jak na razie pozostawiała wiele do życzenia. "
Mehremic,Beciraj,Savic,Jeboła,Abramowicz >> Hebert, Turgeman (Tupta), Savicevic (Wojtkowski), Hołownia !!!! DOBRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak to było z tym trenerem od przygotowania fizycznego Dyją

Ktoś zwrócił uwagę na roszadę na tym stanowisku bo sobie nie przypominam, żeby były jakieś rozkminy na ten tema.
====================
Co do Zielińskiego... to pomimo wielu innych spraw, ciężko będzie przełknąć przeszłośc z corupto-judovią... no ale jak Wdowczyka przeżyliśmy to chyba i ojżyńskiego przełknąłbym co nie zmienia faktu, że wolałbym już Kulawika/Moskla/Motykę od wyżej wymienionych fachowców.. Mimo wszystko trza mieć swój honor.