Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1030
Stary 21.09.2020, 12:23
Wdzięcznym można być zawsze, a obecna sytuacja nie ma nic wspólnego z uratowaniem ligi. Trzeba się ugadac po ludzku, a nie po frajersku tyle i aż tyle.

Jestem za zmianą trenera na zdrowych zasadach. Oczywiści dobro klubu na pierwszym miejscu, ale jak będziemy każdego, któremu noga się podwinie traktować jak szmajure to nikt do nas nie przyjdzie. Wizerunkowo to nie jest dobra zagrywka.

Odpowiedz cytując