|
Wdzięcznym można być zawsze, a obecna sytuacja nie ma nic wspólnego z uratowaniem ligi. Trzeba się ugadac po ludzku, a nie po frajersku tyle i aż tyle.
Jestem za zmianą trenera na zdrowych zasadach. Oczywiści dobro klubu na pierwszym miejscu, ale jak będziemy każdego, któremu noga się podwinie traktować jak szmajure to nikt do nas nie przyjdzie. Wizerunkowo to nie jest dobra zagrywka.
|