|
Ja swoje rozumowanie opieram na tym, ile faktycznie trzeba było punktów w każdym sezonie E30, żeby sie utrzymać. Sądzę, że takie założenie jest bardziej racjonalne.
Jak napisałem wyżej, średnio to było 27 punktów. Dodałem 3 dla bezpieczeństwa.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|