Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26590
Stary 20.09.2020, 22:02
Olek Buksa nie wyróżniał się w meczu CLJ na tle Gwarka Zabrze. Gwarka, nie Górnika.
Chłopak zaliczył straszny zjazd, nie on jeden w drużynie. Dodatkowo to zamieszanie z kontraktem wpłynęło na niego negatywnie, takie mam wrażenie.
Teraz potrzebuje lepszego trenera i pół roku spokojnej pracy.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując