|
Olek Buksa nie wyróżniał się w meczu CLJ na tle Gwarka Zabrze. Gwarka, nie Górnika.
Chłopak zaliczył straszny zjazd, nie on jeden w drużynie. Dodatkowo to zamieszanie z kontraktem wpłynęło na niego negatywnie, takie mam wrażenie.
Teraz potrzebuje lepszego trenera i pół roku spokojnej pracy.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|