Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26589
Stary 20.09.2020, 21:25
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Juz od dluzszego czasu ze wzgledu na forme i nastawienie Sadlok powinien siedziec na lawce.

Moze to tez czynnik oslabiajacy ducha zespolu? Niektorzy pilkarze laduja na lawce bez wyraznego powodu, a inni, chociaz wala blad za bledem, plac maja pewny.
Sadlok to sobie odpocznie, ale jak już mu się skończy kontrakt.

Na ten moment:
Klemenz fatalna forma
Janicki fatalna forma
Sadlok forma może nie tak fatalna, jak fakt że pozoruje swoją grę
Abramowicz - forma w ataku fatalna, w obronie znak zapytania
Hoyo - mecz z KSZO pokazał że forma jest słaba, w dodatku nie gral ostatnio w CLJ więc zapewne znowu jakaś kontuzja się przyplątała

Jedyna nadzieją we Frydrychu, ale obawiam się że dalej nasza obrona będzie bardzo źle grała jako cała formacja
Odpowiedz cytując