Temat
:
Artur Skowronek trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Lonia
Member
Od: 08.2018
Offline
#
1000
20.09.2020, 19:53
Nie na urlop, tylko na L4 trzeba wysłać Skowronka,niech mu ZUS płaci,a jak to niech Królewski wymyśli,tęga głowa ponoć.
Lonia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lonia
Znajdź inne posty napisane przez Lonia