Harcownik napisał(a):

|
Zawsze można go wysłać na urlop. W ten sposób zdaje się odsunięto od zajęć Tadeusza (? nie pamiętam imienia) Pawłowskiego. Może po kilku miesiącach urlopowania sam wystąpi o polubowne rozwiązanie kontraktu.
|
Na pewno, ekstra pomysł. Będzie jak Wdowczyk brał szmal i spokojnie czekał.