https://weszlo.com/2020/09/18/maciej...afisz-uderzyc/
TLDR: Sadlok w swojej karierze strzelił 2 gole z dystansu, które nie były przypadkowe - 1 z wolnego i 1 z gry. Na 474 godziny na boisku. Biorąc pod uwagę, że często to on wykonuje rzuty wolne i notorycznie podejmuje próby uderzeń z dystansu w trakcie gry to te statystyki są kompromitujące. Skoro on sam nie wie, że do strzelania się nie nadaje to szkoda, że nikt ze sztabu z nim o tym nie porozmawia. Szkoda tak oddawać piłki, szkoda wysiłku pozostałych graczy na puste przeloty.