Skowronek w wywiadach mowil, ze poprawili obrone przy stalych fragmentach.
Konferencja przed meczem z Plockiem
https://wisla.krakow.pl/aktualnosci/...c-stabilizacje
"Dużym atutem zespołu z Płocka są stałe fragmenty gry, gdzie drużyna dobrze funkcjonuje zarówno w fazie ataku, jaki i obrony. Bardzo mocno zagęszczają też środek pola, mając przed bramkarzem solidnych środkowych obrońców. Należy mieć pomysł na takie ustawienie. My ten pomysł mamy, bo pracowaliśmy nad nim podczas treningów, rozmawialiśmy o nim, dlatego mamy nadzieję, że jutro będziemy dobrze realizować te założenia i prowokować sytuacje pod bramką przeciwnika"
A potem nachodzi rzut rozny , bramka na 0:2 i widok jest taki

Co robili obroncy Wisly? Uciekali i zastawili pulapke offisidowa przy rzucie roznym z ktorego nie ma spalonego


Wyszli ze swiatla bramki, po co


Czemu trzech zawodnikow Plocka jest przed Lisem

?
Gdzie oni poszlli

Tyle pytan bez odpowiedzi.