Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#938
Stary 19.09.2020, 11:56
Ja do wczoraj byłem za tym, by jeszcze z decyzją o pożegnaniu trenera się wstrzymać. Tyle, że ta drużyna zamiast robić jakiś choćby delikatny progres, zalicza coraz większy zjazd... Raczej nie ma na co czekać.
Odpowiedz cytując