zibi7 napisał(a):

Po cichu to się mogła dogadać TBB ale nie z Wisłą, a z Rasiakiem żeby mu większą prowizję odpalić niż płacić Wiśle za odstępne.
TBB nie była stronę w tej sprawie, to był spór Grabowski kontra Wisła i skończył się wyrokiem sądowym, a nie żadnym cichym dogadaniem.
|
Posłuchaj sobie co mówił o tym Karcz kilka tygodni temu w TSW na weszło.
Ewentualne walkowery zrobiły więcej szkody Termalice niż to warte. Żaden klub sprawy wyroku nie komentował. Wisła się nie odwoluje. Sprawa nie jest tak oczywista jak sądzisz.