Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#921
Stary 19.09.2020, 08:42
jaszczur90 napisał(a):Wyświetl post

Ja mam wrażenie, że teraz trójca właścicielska i Kuba Błaszczykowski będą brnąć w ten wybór, bo przecież Kuba w wywiadach przekonywał, że to oni mieli rację w kwestii Skowronka, a nie Obidziński. I teraz Obidziński może powiedzieć : " a nie mówiłem ? ... "


.
Obidziński nic nie powie, chyba , że znowu zostanie wywołany do tablicy. Niestety błąd popełnił Kuba udzielająć wywiadu gdzie go krytykował. Nie będę wspominał co robił Jaro , żenadę i gimbazę na twitterze - o dziwo teraz siedzi cicho.

Pycha kroczy przed upadkiem.
Odpowiedz cytując