Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#914
Stary 19.09.2020, 06:18
Co do tego czy nas nie stać na "normalnego" trenera, przypomnę dwa fakty :

Cytat:
Ile Nawałka zarobi w Lechu Poznań?
Szefowie Lecha Poznań zatrudniając Nawałkę musieli głębiej sięgnąć do kieszeni. Miesięczna pensja 61-latka ma wynosić około 150 tys. zł. Były selekcjoner stał się w ten sposób najlepiej zarabiającym trenerem Lecha w historii. Do tej pory najwięcej w Kolejorzu inkasował Nenad Bjelica, na którego konto co miesiąc trafiało 120 tys. zł.
Drugi fakt: rok temu socios przegłosowało dofinansowanie w wysokości 30 tys miesięcznie do 75 tysięcy całego kontaktu, rezerwowego obrońcy Wasilewskiego.

Na pewno Nawałka po nie udanej przygodzie z Lechem i sentymentem do Wisły zszedłby z kwoty jaką chciał od Lecha. Może wcale nie jest takie nie realne, dogadanie się z nim? Ja na pewno zwiększył bym swoja kwotę w socios, jeśli byśmy pokrywali kontrakt jego czy kogoś z nazwiskiem.

Bo np trener Pogoni :
Cytat:
Kierownictwo Pogoni jest zadowolone z jego pracy, dlatego na początku marca 2019 roku przedłużyło z nim kontrakt na następne trzy lata. 48-letni Runjaic zarabia przynajmniej 40 tysięcy złotych miesięcznie.
A jakieś tam doświadczenie w niemieckiej piłce miał...
Ddf
Odpowiedz cytując