Mehremic to jest jednak kocur, liczba klubów zwiedzonych przez tego pseudokopacza w czasie kariery jednak nie wzięła się z nieba

Mecz żenujący, oczy krwawią od oglądania tej rąbanki. Grają na poziomie III-ligowego zespołu, jakby trenerem był Krzoska nie byłoby ŻADNEJ różnicy.