Cytat:
|
A ile lat miał Cleber jak do nas przychodził? Pozdrawiam
|
A co to ma do rzeczy? Użytkownikowi
WHITE*STAR chodziło o brak perspektyw w przypadku polityki transferowej. Osobna kwestia, że młodzieżowcami się za bardzo nie da grać, a na dobrego obrońce w przedziale 22-25 lat nas nie stać.