Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#891
Stary 18.09.2020, 22:26
Jeszcze ten parodysta/wuefista jest trenerem? Dymisji brak?
No cóż. Takie czasy. Gdzieżby zrezygnował, pewnie z pensyjki z 30-50 tysiakow miesiecznie dobrowolnie. A wynik? Niewazny. Kaska sie zgadza.
Odpowiedz cytując