Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
moim zdaniem to jedno z lepszych okienek póki co
|
Jestem tego samego zdania. Savić Yeboah Abramowicz a mam nadzieję, że i Beqiraj i Mehremić i Frydrych sprawią nam wiele radości.
Dodatkowo kilku fajnych młodych Madembo czy Starzyński