Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87010
Stary 18.09.2020, 11:53
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
White Star

Ja mysle, ze nie powinnismy liczyc na trasferu rzedu kilku milionow euro.
Taka kwota to tylko za Bukse i tylko zima, max nastepne lato jesli strzeli te kilka bramek. Im pozniej w las tym bedzie taniej. I Yeboaha. Ale on tez musi udowodnic swoje mozliwosci nie tylko kilkoma ladnymi zagraniami czy asysta drugiego stopnia i nie tylko przez 2 mecze. Jak rozegra dwie dobre rundy, gdzie w kazdym meczu bedzie wyrozniajacym sie zawodnikiem to te 1,5-2 mln euro jest za niego realne.



Ale transfery rzedu 500 tys - 1 mln euro sa mozliwe i w takie powinnismy celowac jesli chodzi o pozostalych zawodnikow.Jasne, na tle ligi to sie wydaja drobne, ale dla Wisly drobne nie beda. Pamietaj ze takie 500 tys E to okolo 2 mln zlotych, 1 mln E grubo ponad 4 mln zlotych.
Wisla nie wyjdzie z problemow jednym transferem, ale kilkoma takimi transferami mozna bardzo znacznie ograniczyc trapiace nas dlugi.
Ja się z tym zgadzam. Chciałem po prostu naprostować, że cholernie ciężko jest zarobić dobre pieniądze na zawodniku 25+. W tym wieku czołowi piłkarze z ligi odchodzą za grosze (Savicevic - 350 tys. €). Z kolei przeciętniacy jak Łabojko, którego Śląsk wyciągnął z 1-ligowego wówczas Rakowa, dzięki metryce mogą odejść za 600 tys. €. Łatwo z tego wywnioskować w jakim wieku opłaca się sprowadzać piłkarzy. Czasem nawet kosztem ich jakości.
Odpowiedz cytując