Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87006
Stary 18.09.2020, 11:23
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
W skrócie : potrzebujemy zawodników młodych, żeby można było na nich zarobić, ale nie za młodych, bo jednak muszą być gotowi na "już" nie ma czasu na ogrywanie.

Czyli jakiś 21-23 letnich ligowców z ugruntowaną pozycją w klubie.

Np. taki Jóźwiak z Lecha.

Jestem przekonany, że jeśli przelejesz podobne pieniądze do klubu (ok. 3-5.milionów euro), oraz będziesz opłacał jego kontrakt, to klub ściągnie takiego piłkarza.

Skontaktuj się z socios, oni pomogą Ci w formalnościach.
Nazwisko, rocznik, klub i kwota sprowadzonych zawodników POTĘŻNEGO Górnika Zabrze:
- Wojtuszek, 2001, Pogoń Siedlce, ?
- Michalski, 2000, GKS Katowice, 0 zł
- Sobczyk, 1997, Spartak Trnava, 0 zł
- Masouras, 1996, Olympiakos, wypożyczenie
- Nowak, 1994, Stal Mielec, 0 zł.
To ich wszystkie dotychczasowe transfery. Pewnie za kasę z Bochniewicza kogoś sprowadzą.

Teraz Śląsk Wrocław:
- Praszelik, 2001, Legia, 0 zł
- Zylla, 2000, Bayern, 0 zł
- Janasik, 1997, Odra Opole, ?
- Makowski, 1996, Radomiak, 0 zł
- Piasecki, 1995, Zagłębie S., ?
- Szromnik (bramkarz), 1993, Chrobry, 0 zł
- Pawłowski, 1992, Gaziantep, ?
- Sobota, 1987, St. Pauli, 0 zł

Faktycznie, nie da się. Przecież zawodnicy 19-23 letni w Polsce to tylko pokroju Jóźwiaka, Modera czy Karbownika.

Niektórzy powinni się obudzić, bo wciąż mają mentalność Probierza, który od młodych wymaga, by od razu byli na poziomie Krzysztofa Piątka, by warto było w ogóle rzucić na nich okiem.
Odpowiedz cytując