Temat
:
[IV kolejka] Wisła Kraków - Wisła Płock, 18-09-2020, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Tomasson
Member
Od: 11.2007
Offline
#
10
17.09.2020, 12:53
Ja bym szedł w stronę remisu 1:1 bez wielu okazji bramkowych z obu stron. Po tym meczu jeszcze większe wątpliwości co do skowronka u naszych włodarzy.
Tomasson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tomasson
Znajdź inne posty napisane przez Tomasson