Wyświetl pojedynczy post
Tomasson
Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 17.09.2020, 12:53
Ja bym szedł w stronę remisu 1:1 bez wielu okazji bramkowych z obu stron. Po tym meczu jeszcze większe wątpliwości co do skowronka u naszych włodarzy.
Odpowiedz cytując