Dive Pirate napisał(a):

|
Stoper to lekko powinien grać do 35 lat na tej pozycji nie trzeba wielkiej szybkości, więc możemy jeszcze zarobić na naszym knedliku.
|
Na takich piłkarzach z naszej ligi się nic nie zarabia. A jeśli to symboliczne grosze.
Zresztą on nie przyszedł tu jako "inwestycja" klubu a piłkarz z jakością do grania.