skarabeus napisał(a):

Panowie,
sam fakt transferu z silnego klubu nie musi byc sam w sobie faktem do peanow i zachwytow.
Przychodzi 30 latek, na 3 lata, wiec na pewno tutaj Wisla nie zarobi.
To minus tego transferu.
Plus na pewno jest taki, ze powinien wciagac obu parodystow na sniadaniem i wypluwac ich podwieczorkiem.
Kolejny plus to ze para Mehremic-Frydrych to chyba beda jedna z wiekszych wiez w lidze co jednak ma tez minusy.
Troche sie obawiam, ze zaraz przejdziemy na gre wahadlami.
Lis
Janick/Hoyo- Frydrych- Mehremic
Szot - Abramowicz
Zhukov-Basha
Yeboah - Beqiraj - Savic
|
Na pewno Wisła nie zarobi ....a nie czekaj a Wisła nie zarobiła czasem na 31 letnim Głowackim koło miliona euro?