Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86994
Stary 17.09.2020, 11:29
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Panowie,

sam fakt transferu z silnego klubu nie musi byc sam w sobie faktem do peanow i zachwytow.
Przychodzi 30 latek, na 3 lata, wiec na pewno tutaj Wisla nie zarobi.
To minus tego transferu.
Plus na pewno jest taki, ze powinien wciagac obu parodystow na sniadaniem i wypluwac ich podwieczorkiem.
Kolejny plus to ze para Mehremic-Frydrych to chyba beda jedna z wiekszych wiez w lidze co jednak ma tez minusy.

Troche sie obawiam, ze zaraz przejdziemy na gre wahadlami.



Lis

Janick/Hoyo- Frydrych- Mehremic
Szot - Abramowicz

Zhukov-Basha

Yeboah - Beqiraj - Savic
Na pewno Wisła nie zarobi ....a nie czekaj a Wisła nie zarobiła czasem na 31 letnim Głowackim koło miliona euro?
Odpowiedz cytując