Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86990
Stary 17.09.2020, 10:14
Czepiam sie troche bo to nierozwiazywalny dylemat gdzie zawsze mozna sie przyczepic. Jak by byl maly to bys pisal ze go beda przestawiac. To oczywista oczywistosc ale ja nie widze takich napastnikow w ekstraklapie Jak bedzie w PL gral Aguero to sie zaczniemy martwic.

Wszystkie druzyny maja przede wszystkich silnych stoperow bo liga silowa.
Odpowiedz cytując