Czepiam sie troche bo to nierozwiazywalny dylemat gdzie zawsze mozna sie przyczepic. Jak by byl maly to bys pisal ze go beda przestawiac. To oczywista oczywistosc ale ja nie widze takich napastnikow w ekstraklapie

Jak bedzie w PL gral Aguero to sie zaczniemy martwic.
Wszystkie druzyny maja przede wszystkich silnych stoperow bo liga silowa.