|
Frydrych ma 187 cm, to przecież przeciętny wzrost jak na stopera...
Nie zarobimy na nim? Oczywiście, bo nie taki cel jest jego ściągnięcia - kupujemy z myślą o inwestycji, ale też szukamy piłkarzy na teraz, by można było utrzymać, albo zwiększyć poziom sportowy od razu. Ze względu na naszą sytuację finansową ciężko nam podpisać kontrakty w "pierwszym terminie" z interesującymi nas, prezentującymi odpowiedni poziom zawodnikami...
Jak można kręcić nosem na ten transfer, nie potrafię zrozumieć.
|