Proud napisał(a):

|
Mam nadzieję, że Czech będzie brakującym ogniwem w obronie, które spowoduje, że reszta obrońców też będzie się lepiej czuła na boisku. Mam czasami wrażenie, że Janicki czy Klemenz w parze z dobrym stoperem graliby solidnie. Na boku trzeba mocno stawiać na Szota, bo chłopak nie odstaje mocno od reszty bocznych obrońców, a jest w wieku, w którym powinien się rozwijać.
|
Graliby solidnie, bo ten solidny obrońca maskowałby ich braki piłkarskie. Nasi środkowi obrońcy zostali odpaleni ze swoich poprzednich klubów nie bez przyczyny. Klemenz nie ma żadnych cech, które uprawniałyby go do gry w Ekstraklasie - surowy technicznie, powolny, do tego popełnia notorycznie katastrofalne w skutkach błędy. Janicki prezentuje się tylko ciut lepiej, ale również jego sufit to przy dobrych podmuchach wiatru I liga.