|
Ja was zapewniam, że nawet jak będzie miał krzywą noge i biegunkę to zagra lepiej niż nasze asy,które się nie nadają na gre w ekstraklasie, przychodzi z lepszego klubu z lepszej ligi i grał przeciwko lepszym drużynom, A w polskiej ekstraklasie dobrze sie prezentowali nie raz zawodnicy z 3 ligi hiszpańskiej..
|