Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86969
Stary 16.09.2020, 22:57
Ja was zapewniam, że nawet jak będzie miał krzywą noge i biegunkę to zagra lepiej niż nasze asy,które się nie nadają na gre w ekstraklasie, przychodzi z lepszego klubu z lepszej ligi i grał przeciwko lepszym drużynom, A w polskiej ekstraklasie dobrze sie prezentowali nie raz zawodnicy z 3 ligi hiszpańskiej..
Odpowiedz cytując