|
Blixa,
podejrzewam, ze to nie bedzie kontrakt jednoroczny, wiec zawodnik, ktory w ciagu najblizszych 2 lat ma stanowic o sile naszej defensywy.
Jesli to bedzie roczne wypozyczenie - git. Jesli dwuletnia umowa z wykupem to nie uwazam tego transfery za mega super.
Ale boisko wszystko zweryfikuje.
|