|
Ja tam zachwycony nie jestem. I biorac pod uwage jego babole z meczu z Interem to zastanawiam sie czy glupi i glupszy nie dostaja trzeciego do gry co by nudno nie bylo i mieli z kim rywalizowac...
Ale... bledy kazdy popelnia. Moze to byl po prostu gorszy dzien, trema, stres... aczkolwiek przychodzi 30 latek na ktorym na pewno nie zarobimy.
Ciekawe czy cos za niego placimy. Bo ma jeszcze rok kontraktu w Slavii Praga.
|