https://twitter.com/KiewiczKrz/statu...07081666576385
Fajny pomysł.
Jednak skoro możemy sobie pozwolić na sprowadzenie obrońcy/ów i nie traktujemy tego sezonu jako kary za grzechy, przez którą trzeba się przeczołgać, to szkoda, że tego nie uczyniono przed sezonem.