Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

ale to Twoje "inaczej" sugeruje że to argument w dyskusji o Macku , a przecież to nie jest ad rem
wracając do "parodystowania"
Maciek wykonując prawie każdy SFG zaliczył 21 asyst w całym swoim życiu !
a komentatorzy C+ za kazdym razem mówią "potrafi uderzyć" no więc tak potrafi , że w całej 14 letniej karierze goli strzelił całe 5
|
Zdajesz sobie sprawę z tego, że jeśli ktoś strzeli 3 bramki z rzutów wolnych w sezonie to w naszej lidze prawdopodobnie będzie i tak to najlepszy wynik w całej lidze. Czasem najlepszemu wykonawcy udawało się to 2 razy.
A SFG sa u niego ok, biorąc pod uwagę że w tej chwili pierwszy do nich idzie Kuba, a wcześniej robili je również inni zawodnicy, choćby Carlitos, Stillic czy Gargula (tyłu sobie przypominam od kiedy Sadlok jest w drużynie). Fakt że u nas wykonuje je najlepiej gorzej świadczy o reszcie zespołu, niż o nim samym. Sadlok jest w tej materii zaledwie powyżej średniego poziomu w ekstraklasie, choc gdy złapał dobrą formę to nawet miał momentu że utrzymywał.dluzej dobry poziom.