Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86943
Stary 16.09.2020, 10:02
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ale to Twoje "inaczej" sugeruje że to argument w dyskusji o Macku , a przecież to nie jest ad rem

wracając do "parodystowania"

Maciek wykonując prawie każdy SFG zaliczył 21 asyst w całym swoim życiu !

a komentatorzy C+ za kazdym razem mówią "potrafi uderzyć" no więc tak potrafi , że w całej 14 letniej karierze goli strzelił całe 5
Zdajesz sobie sprawę z tego, że jeśli ktoś strzeli 3 bramki z rzutów wolnych w sezonie to w naszej lidze prawdopodobnie będzie i tak to najlepszy wynik w całej lidze. Czasem najlepszemu wykonawcy udawało się to 2 razy.

A SFG sa u niego ok, biorąc pod uwagę że w tej chwili pierwszy do nich idzie Kuba, a wcześniej robili je również inni zawodnicy, choćby Carlitos, Stillic czy Gargula (tyłu sobie przypominam od kiedy Sadlok jest w drużynie). Fakt że u nas wykonuje je najlepiej gorzej świadczy o reszcie zespołu, niż o nim samym. Sadlok jest w tej materii zaledwie powyżej średniego poziomu w ekstraklasie, choc gdy złapał dobrą formę to nawet miał momentu że utrzymywał.dluzej dobry poziom.
Odpowiedz cytując