Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86941
Stary 16.09.2020, 09:09
Mimo wszystko uwazam, ze slowo parodysta to zbyt daleko idaca zlosliwosc zeby nie powiedziec ze obelga.
Mimo wszystko pewien poziom Sadlok trzyma.

Inaczej.
Gdzie w tabeli, pomimo skowronkowego sabotazu, bylaby Wisla, gdyby faktyczni parodysci nie popelnili baboli?
Odpowiedz cytując