|
Mimo wszystko uwazam, ze slowo parodysta to zbyt daleko idaca zlosliwosc zeby nie powiedziec ze obelga.
Mimo wszystko pewien poziom Sadlok trzyma.
Inaczej.
Gdzie w tabeli, pomimo skowronkowego sabotazu, bylaby Wisla, gdyby faktyczni parodysci nie popelnili baboli?
|