maciekkk napisał(a):

|
A dajcież mu pracować normalnie... Rany już nie da się słuchać tego lamentu... Popatrzcie jakie zmiany robił Brosz 4 lata temu w Górniku i gdzie teraz są. Też robił głupoty, też nie żarło Górnikowi od początku, też chciano go pogonić.
|
popatrz jakich ludzi miał 4 lata temu Górnik jakich mamy my.i jakie to zmiany robił trener Brosz?
Kolegom raczej o oto chodzi, że zmiany są nieadekwatne do wydarzeń na boisku o raz, że wchodzą ludzie nie zawsze grający na swoich nominalnych pozycjach.