Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#835
Stary 16.09.2020, 08:01
maciekkk napisał(a):Wyświetl post
A dajcież mu pracować normalnie... Rany już nie da się słuchać tego lamentu... Popatrzcie jakie zmiany robił Brosz 4 lata temu w Górniku i gdzie teraz są. Też robił głupoty, też nie żarło Górnikowi od początku, też chciano go pogonić.
popatrz jakich ludzi miał 4 lata temu Górnik jakich mamy my.i jakie to zmiany robił trener Brosz?
Kolegom raczej o oto chodzi, że zmiany są nieadekwatne do wydarzeń na boisku o raz, że wchodzą ludzie nie zawsze grający na swoich nominalnych pozycjach.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując