|
Trenera mamy takiego jak zawodników czyli miernych. Coś cicho w mediach o naszych właścicielach, zero wywiadów etc a widać jak na dłoni że zarządzanie pozostawione Dawidowi skończy się klapą. Którejś z kolei słabe okienko transferowe, w ten sposób o żadnej budowie nie ma mowy. Niech sprzedadzą ten klub Kwietniowi lub komuś innemu.
|