Temat
:
[III kolejka] Pogoń Szczecin - Wisła Kraków, 13-09-2020, 15:00
Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
131
14.09.2020, 22:31
Miałem nadzieję, że Skowronek w tych krótkich przygotowaniach przed sezonem dał zawodnikom w kość i celowo odpuścił dwa pierwsze mecze, że złapią świeżość w przerwie na reprę. A tu zonk - znowu mieli siły na 65 minut.
SlawekS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SlawekS
Znajdź inne posty napisane przez SlawekS