|
Nie jestem fanem Skowronka po kompromitacji w Pucharze Polski...
Nie rozumiem jego decyzji w trakcie meczu... nie potrafię zrozumiem jaki jest tok rozumowania naszego trenera, tj. ściągania najlepszego/najlepszych zawodników z placu gry.... a potem to zdziwienie, że albo przegrywamy albo remisujemy mecz...
|