Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#812
Stary 14.09.2020, 17:40
Nie jestem fanem Skowronka po kompromitacji w Pucharze Polski...

Nie rozumiem jego decyzji w trakcie meczu... nie potrafię zrozumiem jaki jest tok rozumowania naszego trenera, tj. ściągania najlepszego/najlepszych zawodników z placu gry.... a potem to zdziwienie, że albo przegrywamy albo remisujemy mecz...
Odpowiedz cytując