Temat
:
Artur Skowronek trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
Od: 02.2019
Offline
#
798
14.09.2020, 10:06
Przed przerwa na reprezentacje sporo bylo dyskusji na temat przygotowania kondycyjnego zespolu. Trafila sie tutaj grupa obroncow parodysty.
Zapytuje wiec: gdzie ta poprawa kondycyjna? Skurcze w 70-80 minucie? Dalej problemy motoryczne niektorych zawodnikow? To juz nie jest smieszne. To juz nie jest pier$)*)%*olenie o robieniu okresu przygotowawczego na PP i pierwszych kolejkach. To juz wprost widac, ze zespol kondycyjnie po prostu lezy i kwiczy.
Kto dalej bedzie bronil w tej kwestii parodyste?
Lecimy dalej.
Autobus w bramce.
O tym wlasnie pisalem, pisze w zasadzie od samego poczatku. Minimalizmem niczego nie da sie wygrac. Murowaniem bramki, niczego nie da sie wygrac.
Niektorzy z Was twierdzili, ze nie mamy kim grac do przodu.
No to jednak okazalo sie w 2 polowie ze grac sie da. Ze jest kim. Prowadzac 2:1 zamiast operowac pilka i wychodzic podaniem z pod wysokiego presingu to kopiemy sie po czole. To jest ku)*)*)#*wsko zenujace. Zachowujemy sie jak nastolatek, ktory sprzedal liscia wiekszemu od siebie i tak bardzo sie tego wystraszyl, ze zamiast skorzystac i zadac drugi cios to spi%)*)$*dala w poplochu.
Ale dobra. Prowadzimy 2:1 i zaczynaja sie zmiany
Zdejmuje parodysta kolejno najlepszych zawodnikow tworzacych jako tako gre i wprowadza... Boguskie na def pomocnika
Nosz kur....
Zacytuje klasyka... niczego nie bedzie.
skarabeus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skarabeus
Znajdź inne posty napisane przez skarabeus