Kontrakt Janickiemu na 2 lata dal Dukat z Sarapata, choć pewnie zasadne byłoby o to zapytać też Głowackiego, bo to wtedy wrzucono go na minę. Nie pamiętam z kolei czy już wtedy był w klubie Stolarczyk.
Klemenz - on jest póki co największym rozczarowaniem tego sezonu, ale czy to nie on ostatnio dał nam wygrana z Pogonią? Kto mogl przewidzieć że zanotuje aż taki zjazd, bo jakoś nie widziałem na forum takiego lamentu po przedłużeniu kontraktu (jak chociażby przy Boguskim).
Teraz to on powinien kilka tygodni odpocząć od składu, bo inaczej będzie to samo co z Janickim na jesieni 2019 czyli błąd za błędem.