Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86908
Stary 14.09.2020, 08:15
fansorina napisał(a):Wyświetl post
Gdzie ty widzisz te komentarze, że obronę sobie zmienimy na rok?
To, że ktoś dał rok temu Janickiemu kontrakt na dwa lata jest skandalem, to że ktoś dał nowy kontrakt teraz dla drewniaka Klemenza jest kretynizmem, widać w klubie chcieli/chcą zbudować obronę na tych ludziach
Kontrakt Janickiemu na 2 lata dal Dukat z Sarapata, choć pewnie zasadne byłoby o to zapytać też Głowackiego, bo to wtedy wrzucono go na minę. Nie pamiętam z kolei czy już wtedy był w klubie Stolarczyk.

Klemenz - on jest póki co największym rozczarowaniem tego sezonu, ale czy to nie on ostatnio dał nam wygrana z Pogonią? Kto mogl przewidzieć że zanotuje aż taki zjazd, bo jakoś nie widziałem na forum takiego lamentu po przedłużeniu kontraktu (jak chociażby przy Boguskim).

Teraz to on powinien kilka tygodni odpocząć od składu, bo inaczej będzie to samo co z Janickim na jesieni 2019 czyli błąd za błędem.
Odpowiedz cytując