czaro napisał(a):

Nie stać nas chyba na Cionka. Plus, jak uprzejmie zakładam, mamy pomysł na budowę obrony za rok, bo inaczej brak wzmocnień na środku w tym sezonie przy innych transferach w pomocy, to duży błąd. Czy ktoś go widział w zeszłym sezonie?
Z Dźwigałą pewnie nie byłoby problemu, bo w Płocku promował go Brzęczek. Ale czy on się nadaje?
Edit:
O, widzę komentarze w internecie, że mamy parodię zamiast obrony. Pisane przez ludzi, którzy jeszcze kilka tygodni temu nakręcali się: wincyj napardziorów, wincyj, a obronę zmienimy za rok, jak pokończą się obrońcom kontrakty, taki jest plan!
|
Gdzie ty widzisz te komentarze, że obronę sobie zmienimy na rok?
To, że ktoś dał rok temu Janickiemu kontrakt na dwa lata jest skandalem, to że ktoś dał nowy kontrakt teraz dla drewniaka Klemenza jest kretynizmem, widać w klubie chcieli/chcą zbudować obronę na tych ludziach
