Gunner1906 napisał(a):

|
Z pozytywów na dzisiaj to bramka Carlosa, ale nie spodziewam się po nim że na dłuższą metę utrzyma jakąś dobrą forma strzelecką. Jest za wolny.
|
Musiałem zacytować, bo może nie jest to piłkarz ze świetnym przyspieszeniem, a ze względu na dość wysoki wzrost wolniej przebiera nogami, ale wg InStat to był nasz najszybszy zawodnik, więc takie gadanie to bzdura i mit krążący od czasów, jak do nas przyszedł (fakt, wtedy był nieprzygotowany fizycznie i łatka została).
Zresztą to nie pierwszy mecz, w którym był w czołówce jeśli chodzi o szybkość.