Drozd napisał(a):

Czego nie rozumiesz? Mam zwyczajnie uprawnione podejrzenia że nasza gra po strzeleniu bramki to zasługa Skowronka i jego modelu zrównoważonej gry. Skoro już strzeliliśmy fajną bramkę to teraz już do końca kopmy się po czołach. Żeby było równo...
Jest tak jak ma być ... z sabotażystą inaczej być nie może.
I nie potrzeba nowych drogich grajków. Tylko jaj na ławce...
|
Trafione w sedno. Nic dodać nic ująć.