Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#788
Stary 13.09.2020, 23:16
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Czego nie rozumiesz? Mam zwyczajnie uprawnione podejrzenia że nasza gra po strzeleniu bramki to zasługa Skowronka i jego modelu zrównoważonej gry. Skoro już strzeliliśmy fajną bramkę to teraz już do końca kopmy się po czołach. Żeby było równo...

Jest tak jak ma być ... z sabotażystą inaczej być nie może.

I nie potrzeba nowych drogich grajków. Tylko jaj na ławce...
Trafione w sedno. Nic dodać nic ująć.
Odpowiedz cytując