Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 13.09.2020, 21:42
Karherop napisał(a):Wyświetl post
No popatrz, Ty nie masz ochoty oglądać 2 sezon Wisły paletajacej się w dole tabeli, a ktoś tam w klubie miał ochotę wziąć na siebie 39 mln długów i próbować walczyć o Wisle.

Naprawdę zadziwiające jest jak kibice potrafią być niewdzięczni.

Nawet jak Ci ludzie u sterów popełniają bledy, to wymaganie na dzisiaj Wisły w górze tabeli to myślenie wbrew logice.

Wisla jeszcze długo nie będzie w górze tabeli.
Ad 1. Trochę to nie fair nazywać kibiców (pomijam troglodytów z rekinem w herbie), którzy co róż wyciągają do klubu pomocną dłoń w ten czy inny sposób niewdziecznymi.

Ad 2. Myślę, że kibice nie wymagają Wisły w górze tabeli. Chcemy po prostu, by panowie w koszulkach z białą gwiazdą na piersi przestali kompromitować nasz klub. Lada moment pobijemy kolejny niechlubny rekord.
Odpowiedz cytując