Wyświetl pojedynczy post
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1883
Stary 13.09.2020, 21:15
ja to w pelni rozumiem bo idziemy droga Ruchu akceptujac coraz wieksza beznadzieje i sobie ja tlumaczac na 100 sposobow...

sezon w sezon coraz nizej i kiedys to pierdo*nie...

Wielu ludzi sobie pewnie czegos odmawia zeby wesprzec znowu Wiselke, kolejne akcje, karnety, Socios i zero nadziei na horyzoncie na chociaz srodek tabeli
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując