Ogryzek napisał(a):

|
Mamy skład tak na około 8-10 miejsce i pewnie tak się uplasujemy. Nie widzę powodów do płaczów i jęków. (...) jest tak jak ma być.
|
Nie żebym chciał się czepiać, bo dopiero trzy kolejki za nami, więc trochę za wcześnie zarówno na wyciąganie poważnych wniosków, jak i na bicie na alarm, ale patrzę sobie w tabelę na drużyny dookoła nas i widzę to:
10. Wisła Płock 3 2
11. Podbeskidzie 3 2
12. Wisła Kraków 3 2
13. Stal Mielec 3 2
14. Warta Poznań 3 1
Niestety, na tę chwilę wygląda to na grupę najsłabszych drużyn, które mogą "walczyć o spadek".
Pomijam pucharowiczów, zapewne się ogarną z czasem.
Standardowo daję trenerowi jeszcze trochę czasu na ogarnięcie siebie i zespołu, ale jeśli za miesiąc będziemy dalej w tych samych okolicznościach przyrody, kredyt zaufania raczej się skończy.