|
Nie stać nas chyba na Cionka. Plus, jak uprzejmie zakładam, mamy pomysł na budowę obrony za rok, bo inaczej brak wzmocnień na środku w tym sezonie przy innych transferach w pomocy, to duży błąd. Czy ktoś go widział w zeszłym sezonie?
Z Dźwigałą pewnie nie byłoby problemu, bo w Płocku promował go Brzęczek. Ale czy on się nadaje?
Edit:
O, widzę komentarze w internecie, że mamy parodię zamiast obrony. Pisane przez ludzi, którzy jeszcze kilka tygodni temu nakręcali się: wincyj napardziorów, wincyj, a obronę zmienimy za rok, jak pokończą się obrońcom kontrakty, taki jest plan!
Ostatnio edytowane przez czaro : 13.09.2020 o godz. 20:26.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|