Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#771
Stary 13.09.2020, 19:59
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Żeby było tak jak kiedyś za Kasperczaka, muszą być sezony jak ten - na spłatę długów.
Żeby móc spłacać długi, trzeba (licząc na ustanie obostrzeń na stadionach) przyciągnąć więcej kibiców na stadion i więcej sponsorów.
Nie podejrzewam, żeby znaleźli się nowi chętni na oglądanie popisów naszej obrony, nieistniejącego środka pola w sensie kreowania gry i wozu z węglem w postaci Fatosa.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując