Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.09.2020, 18:59
POtey napisał(a):
tylko Ci co przyszli w tym okienku wyglądają na w miarę dynamicznych reszta wygląda jak muchy w smole.
Beciraj jeszcze słabo wygląda kondycyjnie.

Drozd napisał(a):
Widzę że Bequiraj zajął miejsce Boguskiego w dobrym tonie jest się do niego przyp....ić. Fakt zapieprzył setkę, ale sam ją sobie wypracował i całkiem ładnie przełożył obrońce. Źle trafił w piłkę i tyle, zdarza się. Kilka razy przepchnął obrońce i próbował przytrzymać piłkę. To nie jego wina ze wszedł kiedy włączyliśmy tryb stójkowy z wypieprzaniem piłki na pałę do przodu. Będzie z niego jeszcze wiele pożytku, bo wcale taki wolny nie jest jak się niektórym wydaje.

Do minusów dodałbym jeszcze, że 2 minuty przed końcem mógł wyłożyć piłkę Savićiowi i mógłby paść z tego gol na 3:1. Wiadomo, że może być z niego jeszcze pożytek bo z tego co pamiętam Genkow też na początku nie grał przyzwoicie, a potem strzelał. Jednak od reprezentanta kraju powinno się wymagać więcej, dodatkowo od profesjonalnego piłkarza bo on na prawdę słabo wygląda kondycyjnie. Ważnym aspektem też jest to, że z tego co media donosiły to przebiliśmy ofertę z Sarajewa tak więc tutaj kontrakt podejrzewam też nie jest niski.
Odpowiedz cytując