Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.09.2020, 18:35
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
2 "szkodników"
Winowajcy znalezieni, karawana jedzie dalej. Moim zdaniem to po prostu latwe wytlumaczenie, ktore wielu moze przyjac bez wiekszych oporow.

Tyle tylko ze z nasza kadra w kazdym meczu znajdzie sie ktos, kto koncertowo kopnie sie w czolko. I tu wlasnie powinien dzialac trener - minimalizowac takie ryzyko taktyka, motywacja, odpowiednimi zmianami.

Moze sie myle, ale ostatni mecz, w ktorym nie cofnelismy sie po zdobyciu prowadzenia, to chyba byl ktorys z LKS-em. Poza tym to wydaje mi sie, ze ciagle reagujemy tak samo. W moim przypadku to juz nawet osoby, ktore po prostu sa "zmuszone" ogladac ze mna Wisle, mowia po strzeleniu przez nas bramki: "nie ciesz sie, zaraz sie cofna i bedzie remis". Fakt, z KSZO tez prowadzilismy.

I po prostu fajnie byloby, gdyby trener cos tu ogarnal. W przeciwnym razie nawet na trybunach bedzie nedza.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując