czaro napisał(a):

|
Bardzo trudno mi się z Tobą rozmawia. Nie umiem inaczej napisać, że trener Skowronek odejdzie po sezonie, nie wspominając o tym, że w kolejnym sezonie będzie nowy trener.
|
Ale my nie chcemy, żeby odszedł po sezonie, tylko żeby odszedł teraz.