Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#746
Stary 13.09.2020, 17:04
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Chłopie, piszesz o czerwcu 21 we wrześniu 20..
Bardzo trudno mi się z Tobą rozmawia. Nie umiem inaczej napisać, że trener Skowronek odejdzie po sezonie, nie wspominając o tym, że w kolejnym sezonie będzie nowy trener.

tomytom napisał(a):Wyświetl post
@czaro: przebudowa nie musi chyba oznaczać, że przez jego fanaberie przegrywamy wygrane mecze.
(...)
Potrafisz jakiś pozytyw u nas wskazać?
Choćby jakaś praca u postaw.
Nie mam za wiele dobrego do powiedzenia, ale wszystko, co mam, napisałem już wcześniej. Po prostu nie podpalam się tak, bo trener Skowronek - jeśli nagle jego praca nie da niespodziewanych i spektakularnych owoców - zakończy pracę w Wiśle po tym sezonie, wiele nie zepsuje, bo i nie bardzo jest tu kogo zepsuć, a zawodnicy też się zmienią.

Niestety przebudowa czy też budowa to nie tylko wznoszenie nowych konstrukcji, ale także prace przy fundamentach, zbieranie dokumentacji, funduszy i co tam jeszcze.

A przynajmniej mam nadzieję, że tak należy odbierać naszą sytuację, bo jeśli obecna Wisła to ma być gotowy produkt na tu i teraz, to ja go nie kupuję.
Ostatnio edytowane przez czaro : 13.09.2020 o godz. 17:09.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując